Termék minőségügyi mérnök (Gyula)

A hirdetés már lejárt!

aki nemrég alapított, felületkezelési szolgáltatásokat nyújtó, elsősorban légiiparra szakosodott Társaság, jelenleg zöldmezős beruházást hajt végre Gyulán, induló csapatukba keresünk Termék minőségügyi mérnök munkatársat, akinek kiemelkedő szerepe lesz a minőségtervezési és új termék bevezetési folyamatok koordinálásában. Csatlakozz hozzájuk, ha szeretnél részt venni ebben kihívást jelentő munkában egy magas minőségi követelményeket kiszolgáló csapat tagjaként.

Termék minőségügyi mérnök

Feladatok

  • Az új termékek bevezetéséhez (NPI/APQP) kapcsolódó minőségtervezési tevékenységek koordinációja és kivitelezése;
  • Szabvány- és vevői követelmények szerinti termékkvalifikációs folyamat nyomon követése és támogatása;
  • Minőségtervezési dokumentumok elkészítése a társosztályok közreműködésével (pl; FMEA, Control Plan);
  • A termékkvalifikációs dokumentumok elkészítése és a mintabenyújtási csomag (FAI) összeállítása;
  • Vevői követelmények elemzése, értelmezése és beépítése az STU belső folyamataiba és dokumentációjába;
  • Részvétel a vevői, beszállítói és harmadik feles auditokban;
  • Új termékek bevezetésével kapcsolatos minőségügyi képzések kidolgozása és megtartása;
  • Reklamációkezelési folyamat koordinálása;
  • Közvetlen minőségügyi kommunikáció a vevők és beszállítók irányában;
  • A minőségszemlélet, a vevőközpontúság és hibamentes gyártás alapelveinek gyakorlatba ültetése;
  • Minőségügyi eszközök és módszerek alkalmazása és fejlesztése.

Elvárások

  • Technikusi vagy felsőfokú műszaki végzettség;
  • Minőségügyi és környezetirányítási rendszerek alapos ismerete;
  • Belső auditori képesítés (ISO 9001/IATF 16949/AS 9100)
  • Minőségügyi módszerek és eszközök ismerete (pl; APQP, PPAP, FMEA, MSA, 8D)
  • Tárgyalóképes szakmai angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítógépes felhasználói ismeret (MS Office)
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés, döntéshozatali képesség;
  • Strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet;
  • Kiváló elemző és problémamegoldó képesség, határozott, magabiztos személyiség és megoldásorientált gondolkodásmód;
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség.

Előnyök

  • Repülőgépipari (EN 9100/9102) és/vagy autóipari (IATF 16949) minőségügyi követelmények ismerete;
  • Termékkvalifikációban és/vagy rendszertanúsításban szerzett jártasság;
  • Vevői kapcsolattartásban szerzett tapasztalatok;
  • Francia vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Új kollegja a felelősségteljes munkakörének megfelelő juttatási csomaggal fog rendelkezni:
  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások;
  • Hosszú távú karrier lehetőség;
  • Fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben.

Munkavégzés helye

Gyula

Gyula