Termékelőállító (Szigetszentmiklós)

A HuBakers-Trade Kft. Termékelőállító munkatársakat keres szigetszentmiklósi telephelyére.

A Hubakers-Trade Kft. egy magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő, élelmiszeripari alapanyagokat gyártó cég, szigetszentmiklósi székhellyel.

FELADAT:

  • Anyagok, tárgyak mozgatása, rakodása, fel-, illetve lepakolása, szállításának előkészítése
  • Alapanyagok bekészítése a termelés számára
  • Termékek legyártása, mérése, csomagolása
  • Területek tisztán tartása

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELE:

  • Terhelhetőség, gyors problémamegoldó képesség
  • Jó fizikum, megfelelő higiéniai szemlélet
  • Önálló munkavégzésre való hajlam
  • Precíz munkavégzés
  • Jó monotónia-tűrés

ELŐNYT JELENT:

  • Élelmiszeripari üzemben szerzett tapasztalat
  • Targonca vezetői engedély
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT NYÚJTUNK:

  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó hosszú távú munkalehetőség egy sikeres, stabil és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Versenyképes jövedelem (bruttó 280.000-320.000 Ft)
  • Határozatlan idejű szerződés
  • 1 műszakos munkarend
  • Munkába járás támogatása
  • Túlóra lehetőség
  • A törvényi előírásoknak megfelelően bejelentett munkahely, munkaruha, védőeszköz biztosítása
  • Összetartó csapat

Keressen meg minket a megadott telefonszámon, vagy küldjön részünkre egy önéletrajzot, hogy kollégáink visszahívhassák!

Munkabér

  • bruttó  280 000 - 320 000  Ft  / hó
Szigetszentmiklós