Termékengedélyeztetési szakreferens (Budapest)

Budapest vonzáskörében prosperáló vegyipari cég keres műszaki munkatársat a következő feladatok ellátására:

Termékengedélyeztetési szakreferens

A kémiai biztonságról szóló törvényben meghatározott teendők elvégzése és a biocid termékek engedélyeztetéséhez és forgalomba hozatalához kapcsolódó feladatok lebonyolítása.

Feladatok

  • Új termékek engedélyeztetési dokumentációjának elkészítése (biztonsági adatlap készítése CLP és REACH rendelet szerint, címketerv/használati utasítás, engedélyezési lap) és az engedélyeztetési eljárás lebonyolítása
  • Termékek engedélyeztetési dokumentációhoz szükséges jogszabályok érvényességének ellenőrzése, nyomon követése, a dokumentumok karbantartása és aktualizálása
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, termékek engedélyeit, ill. dokumentációit érintő kifogások intézése
  • Alapanyagok dokumentációinak beszerzése, nyilvántartása és aktualizálása a hatályos jogszabályoknak megfelelően

Elvárások

  • szakirányú felsőfokú iskolai végzettség (élelmiszer-/bio/vegyészmérnök/vegyész)
  • szakmai angol nyelv ismerete
  • min. 5 éves szakmai gyakorlat

Előny

  • ISO belső auditori tapasztalat
Budapest