Kábelkonfekcionálási szakértő mérnök (Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi, fejlesztési és gyártási tevékenységet folytató Partnerünk részére

több kollégát is keresünk,

az alábbi pozícióba:

Termékfejlesztést támogató senior mérnök / Termékfejlesztő expert

Feladatok

  • A munkakör két fő feladatból, ill. felelősségi körből áll:
  • 1. Termékfejlesztésekkel kapcsolatos mérnöki support feladatok ellátása (pl. fejlesztés, tesztelés, gyártási hibák kivizsgálása). Expertként segítséget nyújt a vállalatnál dolgozó kollégáknak a termékfejlesztés során, ill. egyedi vevői igényeknél belefolyik az igényfelvétel folyamatába. Rendszerezi és egységesíti a fejlesztési módszereket, hogy a fejlesztés minél hatékonyabban valósuljon meg Partnerünknél. Költségcsökkentési lehetőségeket kutat.
  • 2. Ezen kívül valamilyen mérnöki témában, specialistaként segíti a területek munkáját. Ezek a témák lehetnek: kovácsolás, stancolás, préselés, kötőelem / kötőelem bevonatolás, kábelezés, csatlakozók, motorok, tömítések. (Egy területen magas tudás már elengendő.)
  • A fenti két főbb területen kívül pedig nemzetközi projektekbe is belefolyik.

Elvárások

  • Gépész-, jármű-, anyag-, mechatronikai mérnöki végzettség;
  • Aktív, tárgyalóképes NÉMET VAGY ANGOL nyelvtudás;
  • Releváns senior tapasztalat;
  • A fent felsorolt gyártási technológiáknál valamelyik területen expert tapasztalat/tudás;
  • Valamilyen CAD szoftver ismerete.

Amit kínálunk

  • Bónusz, cafeteria, 13. havi bér a béren felül.
  • Érdekes, nemzetközi kollégákkal való együttműködést ígéri feladatkör.
  • Sokrétű, változatos munkakör, hiszen a fejlesztés/tesztelés/gyártás során is támogató tevékenységet nyújt majd a senior kolléga.

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
    A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
    Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
    Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Kecskemét