Termékfejlesztő-beszerző (háztartási kisgépek) (Budapest)

A Dyras több mint 40 éves múltra visszatekintő elektronikai márka, fő profilja a szórakoztató elektronikai és háztartási gépek gyártása és forgalmazása. A magyar Euronics-szal 2018-ban kötött stratégiai partnerség eredményeként az utóbbi évek a dinamikus növekedésről és a brand „ráncfelvarrásáról” szóltak. Jövőbeli terveink között szerepel a termékportfólió folyamatos fejlesztése, és az egész Európai Unióra kiterjedő disztribúciós hálózat kialakítása. Ezen ambiciózus célok eléréséhez szükséges Dyras sourcing csapatunk bővítése. Keressük új munkatársunkat, aki háztartási kisgép kategóriára szakosodva, termékfejlesztő-beszerzőként segít minket abban, hogy a Dyras választéka még színesebbé, a márka pedig a nemzetközi piacokon is a fogyasztók kedvelt választásává váljon.

Termékfejlesztő-beszerző (háztartási kisgépek)

Feladatok

  • Saját márkás termékportfólió bővítése (termékfejlesztés - új termékek felkutatása és beillesztése a választékba)
  • Kategória piacának és technológiáinak naprakész ismerete
  • Gyártási feltételek, szerződéses feltételek, árak letárgyalása
  • A Hozzád tartozó termékek import folyamatainak koordinálása
  • Gyártás ütemezése és minőségellenőrzése külső partnerek által
  • Készletmanagement, forgási sebesség és utángyártási folyamatok kezelése
  • Árrés számítás és profitorientált megrendelés kezelés
  • Fuvarszervezés
  • Termékcsomagolás arculatát készítő grafikus munkájának koordinálása
  • Termékek használati útmutatójának revíziója, formázása (angol, magyar)
  • Kereskedelmi, logisztikai és szerviz részleggel történő kapcsolattartás
  • Beszerzési háttéradminisztráció

Elvárások

  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek, elsősorban Microsoft Office
  • Beszerzésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Technológiák és piaci trendek naprakész ismerete, ezen ismeretek proaktív módon történő alkalmazása
  • Ambiciózus, proaktív személyiség
  • Célorientált munkavégzés
  • Asszertivitás, megoldásfókusz
  • Precizitás, odafigyelés a részletekre

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • beszerzési / termékfejlesztési / import / gyártói munkatapasztalat, illetve távol-keleti munkakultúrában szerzett tapasztalat

Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni

  • Nálunk elismert szakértő lehetsz, értékeljük a tudásodat
  • Folyamatos innováció
  • Cégünk hosszú távú lehetőséget és stabilitást jelent a kollégáinknak
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Modern, high-tech munkakörnyezet
  • Nagy múltú cégcsoport, kiemelkedő szakmai tapasztalattal és háttérrel rendelkező csapattal való együttműködés

Munkavégzés helye

Budapest, XI. kerület

Budapest