Termékfejlesztő mérnök (Biatorbágy)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk egy dinamikus fejlödő labdasport eszközeinek a fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. A  biatorbágyi lokációjú gyárukba, egy fiatalos csapatba tapasztalt termékfejlesztő mérnökök jelentkezését várjuk.

Termékfejlesztő mérnök

Feladatok

  • Részvétel tervezési és fejlesztési projektekben
  • Új termékek konstrukciós tervezése, meglévő termékek optimalizálása, továbbfejlesztése
  • Új termékek gyártásba történő bevezetésének támogatása (NPI)
  • Műszaki változásmenedzsment (ECR, ECO)
  • Részvétel új termékek jóváhagyásának folyamatában (PPAP)
  • DFMEA folyamatokban való részvétel
  • Tűrésszámítás és kapcsolódó analitikus számítások elvégzése
  • 3D modellezés, darabjegyzék és termék specifikációk készítése
  • Prototípus fejlesztések és építések támogatása
  • Műszaki dokumentációk készítése
  • Gyártási technológiák, folyamatok tervezésében és fejlesztésében való részvétel
  • Nemzetközi fejlesztési projektekben való részvétel előny

Követelmények

  • Min. 3 év releváns termékfejlesztői tapasztalat (fém-, műanyag-, kompozit- vagy autóipari gyártó/fejlesztő cégnél szerzett tapasztalat előny)
  • Gyártástechnológiák ismerete előny (fém-, műanyag-, kompozit technológiák)
  • 3D tervezőszoftver magas szintű ismerete (SolidWorks előny)
  • Végeselemes ismeretek előny
  • PLM rendszer ismerete (PTC Windchill előny)
  • Tesztelési és prototípus gyártási tapasztalat
  • Termékfejlesztési eszközök magas szintű ismerete (NPI, Kanban, FMEA, PPAP, APQP, stb.)
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Agilis, rendszercentrikus szemlélet

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Magán egészségügyi ellátás
  • Egészségkártya
  • AYCM kártya
  • Ingyenes nyelvi képzések
  • Őrzött, ingyenes parkoló
  • Modern, innovatív, nemzetközi munkakörnyezet
  • Részvétel új és izgalmas projektekben

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Biatorbágy