Termékfejlesztő mérnök (Szombathely)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk PÁLYAKEZDŐ ill. tapasztalattal rendelkező kollégát  is Partnerünk Fejlesztési csapatába:

Termékfejlesztő mérnök

Feladatok

  • Futóművek, felfüggesztések és ezek komponenseinek tervezése, gyártmányrajzok készítése;
  • Vevői igényeknek megfelelő típusváltozatok kifejlesztése;
  • Meglévő termékek folyamatos optimalizálása;
  • A vevői igények, gyártási és beszállítói lehetőségek összehangolása;
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és a megrendelőkkel;
  • Fejlesztési projektekben részvétel az ajánlatkéréstől a prototípus gyártás követésén túl a sorozatgyártás támogatásáig.

Elvárások

  • Gépészmérnök / Járműgépész / Mechatronikai mérnök végzettség;
  • Magabiztos német nyelvtudás;
  • 3D tervezőprogram ismerete.

Amit kínálunk

  • Prémium, dolgozói kedvezmények, sportolási lehetőségek;
  • Bejárás nettó 20 Ft/km (benzinárak változásához igazítani fogják);
  • Albérlet támogatás;
  • Karácsonyi jutalom;
  • Rugalmasság a munkaidőben;
  • Napi 8 óra munka (ebédszünetet nem kell ledolgozni);
  • Stabil és hosszú távú munkalehetőséget kínálnak.

Előnyök

  • Végzettség járműgépész szakirányon;
  • Solid Edge ismerete.

Munkavégzés helye

  • Szombathely

"Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008."

Szombathely