Termékfejlesztő mérnök (Kecskemét) (Kecskemét)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk fém autóipari termékeket fejlesztő és gyártó vállalat Kecskeméten.  Új gyáregységgel fognak bővülni, stabilak és alacsony fluktuációval rendelkeznek.

Bővülés miatt keresünk kollégákat részükre, az alábbi pozícióba:

Termékfejlesztő mérnök (Kecskemét)

Feladatok

  • Autóipari aftermarket igények teljeskörű intézése Partnerünknél, azaz:
  • A leendő kolléga lesz direkt kapcsolatban a vevővel - felméri a vevői igényeket, összeállítja a termékspecifikációt;
  • A kidolgozott specifikációk, igények alapján alapján árajánlatot kalkulál;
  • Megtervezi a terméket (CATIA-ban) ;
  • Projektvezetőként az ajánlatadástól, próbagyártáson át egészen a gyártásig fogja majd koordinálni a termékek fejlesztését, változtatását;
  • A termék gyártásba vezetése során folyamatosan támogatja a gyártómérnökséget;
  • Riportol a területi igazgató részére.

Elvárások

  • Mérnök kollégát keresünk, aki gépész területen jártas;
  • Szeretnék, ha lenne tapasztalat Solid Edge vagy Solid Works vagy az NX programokban;
  • Gyakorlatias legyen, aki kifejezetten élvezi, hogy projektvezetőként az elejétől a végéig felelős a termékért - tehát nemcsak koordinál, de tervez és élőben látja a termék megvalósulását is;
  • Aktív angol nyelvtudással rendelkezzen.

Amit kínálunk

  • Az alapbéren felül: bónusz, 13. havi bér, cafeteria is van a csomagban;
  • Home office-ra van lehetőség, max. heti 2 napban van meghatározva;
  • Igényes a munkakörnyezet;
  • Kecskeméten belül irodai munkarendben is van buszjárat;
  • A bejárás támogatás autóval 9 Ft/km, de 60 km messzebbről utazók esetén 15 Ft/km.

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30 410 2954 (Dajcs Regina) Kérem, ha nem ér el telefonon, írjon e-mailt is!

Kecskemét