Termékfejlesztő mérnök(R&D, e-mobility) (Szombathely)

Termékfejlesztő mérnök(R&D, e-mobility)

Feladatok részletesen:

  • E-mobility területen autóipari termékek fejlesztése, konstrukciója, a prototípus fázistól
    a sorozatgyártásig (E-motor, Nedves kuplung)
  • Aktív közreműködés előfejlesztés projektekben, hibrid hajtáslánc fejlesztésében
  • Műszaki számítások készítése, projektdokumentumok kezelése
  • Alkatrészek és összeállítások 3D modelljének létrehozása, rajzok ellenőrzése és jóváhagyása
  • Eredmények előkészítése és prezentálása a megbízó területek felé
  • Kommunikáció a projekttagokkal, vevővel és beszállítókkal a konstrukció folyamata során
  • Termékekkel kapcsolatos műszaki változásmenedzsment és kockázatelemzés

Partnerünk globálisan tevékenykedő autóipari és ipari beszállító. Több mint 70 éve úttörő kutatásokat és fejlesztéseket végez a mozgás és a mobilitás területén. Innovatív technológiáival, termékeivel és szolgáltatásaival mindig megfelelő partner, ha elektromos mobilitásról, Ipar 4.0-ról, digitalizálásról, megújuló energiákról van szó. Termékportfóliójának részét képezik a motorokba, sebességváltókba és járművekbe gyártott precíziós komponensek és rendszerek.

Bővülő csapatukba keresünk jelenleg egy pro-aktív, önálló kollégákat az alábbi pozíció betöltésére:

TERMÉKFEJLESZTŐ MÉRNÖK

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie:

  • Egyetemi vagy főiskolai gépész-, jármű- vagy mechatronikai mérnöki végzettség
  • 3-5 éves termékfejlesztéssel kapcsolatos releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  •  Alapos ismeretek mechanika és anyagismeret terén
  • 3D CAD és PLM rendszer ismerete, (PTC Creo & Windchil)
  • Végeselemes ismeretek előnyt jelent (Ansys Workbench, Abaqus)
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség és elemző gondolkozás
  • Felelősségteljes és költségszemlélettel végzett önálló munka

Amit Partnerünk kínál:

  • Piacképes tapasztalatnak megfelelő jövedelem
  • Egyéb kiegészítő juttatások (cafeteria)
  • 13. - 14. havi juttatás
  • Negyedéves bónusz
  • Albérlet támogatás/bejárás támogatás
  • Egyszeri költözési támogatás
  • Új gyártási technológiák megismerése
  • Tiszta, igényes, modern munkakörnyezet

Az új kolléga egy fiatalos, gyakorlatias mérnök csapatba kerül, ahol lehetősége lesz szakmai tudását tovább fejleszteni, beleláthat egy autóipari és ipari beszállító cég folyamataiba.

Munkavégzés helye

Szombathely

Szombathely