Termékfejlesztő villamosmérnök (ZJ) (Budapest)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Termékfejlesztő villamosmérnök (ZJ)

Feladatok:

  • A termékcsoport termékeinek fejlesztése, tervezése;
  • Termékek fejlesztése a próbagyártásoktól az előkészítésig;
  • Az előírt elvárások, szabványok ismerete és betartatása;
  • A termékek folyamatos gondozása, optimalizálása, újítási javaslatok tétele;
  • Sorozatgyártáshoz szükséges próbák készítése;
  • Az értékesítési tenderek műszaki támogatása, előkészítése a műszaki minősítésre, villamos számítások elvégzése;
  • Költséganalízis és modellezés;
  • Kapcsolattartás és együttműködés az anyavállalati kollégákkal, valamint a vállalaton belüli társterületekkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki diploma (villamosmérnök);
  • Hasonló területen ( Cable Support systems, High /Transmission&Distribution systems) szerzett néhány éves releváns tapasztalat;
  • R&D szakmai tapasztalatok;
  • Aktív ANGOL nyelvtudás;
  • Kiváló kommunikációs képesség;
  • Jó szervezőkészség, projekt tapasztalatok;

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Budapest