Termékfelelős mérnök (Tószeg)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk a térség egyik jelentős gyártási kapacitással bíró vállalata. A cégcsoport közép- és felsőkategóriás kerékpárok, kerékpáralkatrészek és kiegészítők gyártásával és értékesítésével foglalkozik.

Termékfelelős mérnök

Feladatok

  • Adott termék darabjegyzékeinek kezelése, karbantartása
  • Mintaszerelési folyamatok támogatása
  • Napi szintű kapcsolattartás a nemzetközi R&D csapattal
  • Alternatív alkatrészek ajánlásában való aktív részvétel
  • Technikai dokumentációk biztosítása
  • Vállalaton belüli projektekben való részvétel
  • Együttműködés a társosztályokkal

Követelmények

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office felhasználói ismeretek
  • APQP, PPAP jártasság
  • Rugalmasság, problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Proaktivitás, önálló munkavégzés
  • Monotonitás tűrés

Amit kínálunk

Amit a partnerünk kínál:

  • Versenyképes kompenzációs csomag (célprémium, étkezési támogatás, cafetéria, rezsitámogatás, emelt bejárási támogatás, jelenléti bónusz)
  • Stabil vállalati háttér, folyamatosan fejlődő ipari környezet, ökológiai tudatosság
  • Változatos csapat - és közösségépítő programok, tesztkerékpár használata
  • Családtámogatási juttatások, egészségmegőrző programok
  • Átfogó betanulási program, folyamatos képzési lehetőség

Munkavégzés helye

Tószeg

Tószeg