Termékmenedzser (Budapest)

Ügyfelünk a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője. Több, mint 30 éves szakmai tapasztalattal, több mint 300 munkatárssal, országos hálózattal rendelkezik, több mint 4000 vállalatot, és több mint egymillió hazai munkavállalót nevezhet meg referenciaként.

Termékmenedzser

Feladatok

  • termékfejlesztési ötletek validációja, kidolgozása, priorizálása és megvalósítása
  • az evolúciós termékfejlesztés során a portfólió bővítése az új ügyfelek igényeihez vagy új piacokhoz, ismert validált technológiák vagy folyamatok használatával
  • részvétel a meglévő termékek fejlesztésében, valamint új termékek, folyamatok fejlesztésében
  • termék portfólió menedzselése, termékszerkezeti módosítások, és ehhez kapcsolódó akciók (pl.: kivezetések, bevezetések) tervezése
  • adott igényre a lehető legjobb megoldás biztosítása, ennek érdekében termékelemzési feladatok végzése
  • piaci információk gyűjtése, adatelemzés és annak eredményeire alapozott döntéselőkészítő anyagok elkészítése
  • részvétel a termékmarketing terv készítésében koncepció alkotástól egészen a bevezetés tervezéséig
  • technikai megvalósítás nyomonkövetése, termékhez kapcsolódó üzleti folyamatok kialakítása

Követelmények

  • magas szintű az üzleti és műszaki ismeretek
  • naprakész ismeretek a piaci trendekkel, versenytársakkal és jogszabályokkal kapcsolatban
  • kreatív, proaktív és eredményorientált szemlélet
  • pénzügyi és piackutatási elemzések készítésében szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • home office lehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • összetartó csapat
  • versenyképes, többelemű juttatási csomag
  • átfogó betanulási program

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest