Termékmenedzser (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Piacvezető partnerünk részére keresünk épületgépész végzettséggel rendelkező Termékmenedzsert.

Termékmenedzser

Feladatok

A cég termékekre vonatkozó teljes körű műszaki ismeretében, műszaki tájékoztatás biztosítása a vállalaton belül (műszaki tanácsadók, marketing, egyéb munkatársak), illetve vállalaton kívül a célcsoportok (tervezők, kivitelezők, kereskedők, egyéb) felé:

  •        műszaki támogatás.
  •        Szakmai (alkalmazástechnika, minőségireklamáció) problémák megoldása, egyeztetés a termék felelőseivel.
  •        Oktatások megszervezése, összeállítása lebonyolítása.
  •        A termék választék kezelése- új és kifutó, helyettesítő termékek megkeresése.
  •        A piaci igényeknek megfelelő új termékekre javaslat, piaci elemzéssel, új termékek esetében forgalmi előrejelzés a verseny- és piaci helyzet ismeretében
  •        Piaci analízisek elkészítése
  •        Kiadványok összeállítása: Általános katalógus,
  •        Árképzésben való részvétel a vezetője iránymutatása szerint, árlisták kezelése
  •        Piaci szereplők megfigyelése

Követelmények

  •        Épületgépész mérnök végzettség
  •        Aktívan dolgozik az épületgépészet területén
  •        Angol és/vagy német nyelv aktív, középszintű ismerete
  •        Jó kommunikációs készség
  •        Csapatban történő munkavégzés képesség
  •        Jó megjelenés, kellemes személyiség
  •        Rugalmas, kezdeményező hozzáállás
  •        Nyitott, érdeklődő attitűd
  •        Céltudatosság, befolyásoló képesség
  •        Számítógép felhasználói szintű kezelése (Word, Excel, Autocad)
  •        „B”kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  •        Versenyképes fizetés
  •        Nagyvállalati környezet
  •        Munka és magánélet egyensúlya
  •        Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest