Termékmenedzser (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Termékmenedzser

Feladatok, amikben Rád számítunk:

  • A meglévő hiteltermékekhez vagy új termékfejlesztéshez kapcsolódó projektekben való részvétel, a fejlesztési igények összegyűjtése, fejlesztői specifikáció elkészítése, fejlesztések tesztelése szoros együttműködésben az IT projekt menedzserrel
  • A meglévő hiteltermékek menedzselése a teljes ügyféléletciklus alatt, ezek módosítására vonatkozó üzleti igények koordinált és rendszeres összegyűjtése, valamint feldolgozása
  • Termékértékesítéshez kapcsolódó folyamatok alakítása, belső folyamatok megfelelő működésének biztosítása a társosztályokkal,
  • A termékek értékesítési eredményeinek folyamatos nyomon követése, értékesítési célok és ösztönző programok megvalósításának biztosítása, értékesítési csatornák támogatása
  • Árazási-, termékpozícionálási javaslatok, promóciók összeállítása és prezentálása; ezekhez a folyamatok kidolgozása és elindítása
  • Versenytársak és piac nyomon követése, törvényi követelményeknek való megfelelés biztosítása
  • Kimutatások, statisztikák nyomon követése és prezentálása a területen végzett feladatok kapcsán
  • Termékoktatási anyagok elkészítése, az értékesítésben résztvevő egységek tájékoztatása és szakmai támogatása

Téged keresünk, ha:

  • Angol nyelven tárgyalási szinten beszélsz és írásban is jól használod
  • Felsőfokú gazdasági végzettséged van
  • Nagyvállalati környezetben szerzett 1-3 év tapasztalatot szereztél (Projektmenedzsment, termékmenedzsment, vagy értékesítés támogatási területen)
  • Agilis, önálló személyiség vagy
  • Pontosan és önállóan is tudsz dolgozni
  • Nagyfokú a terhelhetőséged

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Nyitott, emberközeli légkörben, egy jó hangulatú csapat tagja lehetsz
  • Rugalmas munkaidőt és home office lehetőséget biztosítunk
  • Innovatív, piacújító megoldások jellemeznek minket
  • Lehetőséget adunk a fejlődésre
  • Versenyképes fizetést és egyéb széleskörű juttatásokat nyújtunk
  • Díjnyertes A+ kategóriás zöld irodaházban dolgozunk

Munkavégzés helye és ideje:

Budapest XIII. kerület

Teljes munkaidő

Budapest