Termékmérnök (Komárom)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére junior vagy friss diplomás kollégát a következő munkakörbe:

Termékmérnök

Feladatok

  • Termékek gyártásához kapcsolódó költség kalkulációk készítése;
  • Beszállítók felkeresése, tendereztetése;
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás angol nyelven;
  • Árképzési feladatok ellátása
  • Megrendelések kezelése, felülvizsgálata;
  • Termék adatbázis kezelése, karbantartása;
  • Gyártási módszerek felülvizsgálata, javaslattétel új módszerekre;
  • Termelési teljesítmény folyamatos nyomon követése és értékelése, költéstervek felülvizsgálata.

Elvárások

  • Főiskolai végzettség (műszaki vagy gazdasági)
  • Tárgyalási angol nyelvtudás
  • Erős MS Office ismeret (Word, Excel)

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális közeg
  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások
  • Fiatalos, barátságos munkahelyi légkör
  • Családbarát programok
  • Egészségtámogató sport és rekreációs lehetőségek
  • Vállalati kedvezmények széles körben

Előnyök

  • Szakirányú végzettség (könnyűipari mérnök/gyártástechnológus/műszaki menedzser/csomagolásipari mérnök)
  • Gyártási területen szerzett szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Komárom

Komárom