Termékmérnök (Tatabánya)

Termékmérnök

Leírás

Kiemelt szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk az alábbi Tatabánya környéki nyitott pozícióval:

Feladatok

  • Felelősségi körébe tartozó termékkel kapcsolatos műszaki feladatok ellátása
  • Termékismereti oktatások megtartása
  • Termékek műszaki gondozása, változások nyomon követése, dokumentációk és rajzok ellenőrzése, szükség esetén frissítése
  • Termékfejlesztési feladatok ellátása, szükség esetén az Európai vagy Globális fejlesztő központtal együttműködve.
  • Felelősségi körébe tartozó termékek verifikációs / validációs tesztjeinek elvégzése vagy elvégeztetése, kiértékelése
  • Minőség fejlesztő vagy költségcsökkentő javaslatok tétele, illetve azok, tesztelése, megvalósíthatóságának elbírálása, az ezzel kapcsolatos jóváhagyási és változási folyamat műszaki támogatása
  • Felmerülő minőségi problémák teljes körű kivizsgálása, a problémamegoldás és a problémamegoldó team támogatása
  • DFMEA és PFMEA dokumentumok elkészítésének támogatása

Elvárások

  • Mérnöki diploma (gépész-, mechatronikai-, villamosmérnök)
  • Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • 5+ év gyártásközeli pozícióban szerzett releváns, szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • 3D és 2D CAD ismeretek
  • SAP vagy más integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Proaktivitás, can do attitűd

Előny

  • Catia V5 ismerete
  • Terméktervezésben szerzett gyakorlat
  • Folyamat és berendezés tervezésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Biztos háttér, stabil munkahely
  • Kiemelkedő szakmai fejlődési, tanulási lehetőség
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Remek csapat, jó csapatmunka

Munkavégzés helye

Tatabánya környéke

Tatabánya