Termékmérnök (Pécs)

Termékmérnök

Leírás

Elektronikai gyártó partnercégünk részére keresünk tapasztalt Termékmérnök kollégát, aki támogatni fogja mind az értékesítést, mind a vevői mérnöki munkát a pécsi gyáregységben.

Feladatok

  • Elektromos csatlakozók komponenseinek tervezése, termékmódosítások végrehajtása
  • Anyagjegyzékek kidolgozása, dokumentálása
  • Felel az új kiadási csomagok fejlesztéséért és pontosságáért
  • Termékismeretek elsajátítása a nemzetközi termékmérnök csapattal együttműködve
  • Társosztályokkal való együttműködés, munkájuk támogatása
  • Nemzetközi projektekben való részvétel

Elvárások

  • Mérnöki végzettség (előny: gépészmérnök)
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat
  • Tervező szoftver használatában szerzett tapasztalat (előny: SolidWorks)
  • Analitikus szemléletmód, proaktív szemléletmód
  • Jó kommunikációs készség, önállóság

Előny:

  • Autóipari környezetben szerzett tapasztalat, szabványok ismerete
  • Termék/szerszám tervezésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és egyéb juttatások
  • Stabil, dinamikusan fejlődő vállalat
  • Egyedülálló, előremutató gyártási technológiák, professzionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs