Termékmérnök (Debrecen)

Termékmérnök

Leírás

Debreceni, gyártó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, Termékmérnök pozícióba.

Feladatok

  • Új termékvariánsok bevezetésének (NPI) koordinálása,
  • Napi kapcsolattartás az amerikai gyáregységekkel és a társterületekkel,
  • Az új termékek próbagyártása során felmerülő problémák feltárása és megoldása,
  • Fő mérőszámok folyamatos nyomon követése (pl: On Time Delivery, Failure Rate), ezek elemzése alapján folyamatos fejlesztési javaslatok, kezdeményezése/kivitelezése/irányítása,
  • A termelés során felmerülő napi problémák megoldásában való részvétel/támogatás, ezek ismételt előfordulásának megakadályozása (pl. gyökérok elemzés, hibabiztos megoldások),
  • LEAN és Kaizen akciókban való részvétel/kezdeményezés/irányítás,
  • Vevői visszajelzések feldolgozása és kezelése (pl: 5W2H, 6step, Why-Why),
  • Üzleti eredmények prezentálása (QBR),
  • Termékcsaládokkal kapcsolatos helyi és globális projektek vezetése (PDCA, KATA módszerek),
  • Globális célok támogatása a termék design, folyamatfejlesztések és hibabiztos megoldások bevezetésén keresztül,
  • Gyártási dokumentációk készítése és azok karbantartása,
  • Termék gyártási költség-kalkulációk készítése és rendszerszintű karbantartása.

Elvárások
  • Legalább BSc szintű VILLAMOSMÉRNÖK, GÉPÉSZMÉRNÖK vagy ennek megfelelő releváns felsőfokú MŰSZAKI végzettség,
  • 5-6 év projektvezetésben szerzett tapasztalat,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Projektszervező- és vezetőkészség, valamint, önálló munkavégzés.

Előnyt jelent:
  • LEAN irányelvek ismerete (TPM, Visual Management, Kaizen stb.)
  • Labview ismerete

Amit kínálunk
  • Emberközpontú, kiemelkedő vállalati kultúra,
  • Összetartó, támogató közösség,
  • Stabil, megbízható céges háttér,
  • Sokrétű szakmai fejlődési és előremeneteli lehetőségek,
  • Számos elemből választható Cafeteria,
  • További béren kívüli kompenzációs juttatások,
  • Egészség megőrzését támogató lehetőségek,
  • Fejlődési lehetőség, tréningeken részvétel (Online Linkedin learning),
  • Minden munkavállalónk számára élet- és balesetbiztosítás,
  • Támogató légkör, színvonalas csapatépítők és egyéb családi vállalati rendezvények,
  • Munkavállalóink számára kedvezmények (pl.: éttermekben, könyvesboltokban, szolgáltatóknál),
  • Bölcsődei, óvodai, iskolakezdési támogatás,
  • Iránytű program (ingyenes pszichológia, életvezetési, pénzügyi és jogi tanácsadás),
  • Kedvezményes munkavállalói részvényvásárlási program,
  • Munkábajárási támogatás.

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen