Terméktámogató Mérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Terméktámogató Mérnök

Amire partnerünktől számíthat:

  • Folyamatosan fejlődő hazai egészségipari vállalat
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Érdekes és változatos munkakör – termékeinket kórházakban szerte a világon alkalmazzák
  • Kis csapat, széles felelősségi kör, rengeteg lehetőség a tanulásra
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos munkakörnyezet
Az új Terméktámogató mérnök feladatai lesznek:
  • Termékek műszaki támogatása, reklamációk kezelése – elsősorban email/telefon/távoli elérés csatornákon
  • Részvétel műszaki tanfolyamok, képzések lebonyolításában
  • Partnerek alkalmankénti helyszíni támogatása
Amire szükséged lesz a sikerhez:
  • Felsőfokú műszaki végzettség – villamosmérnök, mérnökinformatikus, mechatronika
  • Erős angol nyelvtudás, szóban és írásban is – ez a napi munkához elengedhetetlen
  • Elektronikus áramkörolvasási, hibakeresési, áramkörélesztési tapasztalat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önálló, önmotivált, igényes munkavégzés, rendszerszemlélet
  • Agilis, precíz hozzáállás
Előny:
  • Nemzetközi környezetben belső vagy külső műszaki támogatásban (helpdesk) szerzett tapasztalat
  • Egészségipari, valamint automatizálási, műszertechnikai, méréstechnikai vagy gyengeáramú tapasztalat
  • Jártasság teljesítmény elektronikában

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest