Terméktervező (Mosonmagyaróvár)

Terméktervező

Leírás

Autóipari partnercégünk részére keresünk terméktervező munkatársat

Feladatok

  • Termék koncepciók kidolgozásában való részvétel
  • Műanyag és fém alkatrészek 3D tervezése
  • Rajzdokumentációk készítése
  • Széria projektek támogatása
  • Meglévő konstrukciók javítása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás
  • 1-3 éves autóiparban szerzett tapasztalat
  • 3D tervezőrendszer ismerete (CATIA V5 vagy Siemens NX )

Előny:

  • Fröccsöntő szerszámok tervezésében szerzett tapasztalat
  • Elektronikai vagy mechatronikai végzettség/tapasztalat
  • Műanyagipari ismeretek
  • Hajlandóság rövid távú külföldi tartózkodásra

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör
  • Szakmai képzések, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Mosonmagyaróvár