Termelés irányító technikus Veszprém (Magyarország)

Termelés irányító technikus

Feladatok:

  • Minőség ellenőrzések és mérések dokumentálása
  • Nem megfelelő minőségű termék kezelése, dokumentálás
  • Termékbe épülő szóróanyagok, mix, szószok érzékszervi vizsgálata és dokumentálása
  • Vonali OPRP és CCP pontok ismerete és ellenőrzési folyamatainak alkalmazása
  • Veszteségek felismerése és csökkentése
  • A területen dolgozó operátorok irányítása
  • A CRQS ( fogyasztói szemléletű minőségügyi szabvány) rendszer ismerete, alkalmazása
  • Kritikus adalékanyagok és csomagolóanyagok fogyásának figyelése, túlfogyasztás jelzése a művezető felé
  • Gép operátorok mentorálása, szakmai fejlesztése
  • Kezdő operátorok oktatása
  • Világszínvonalú gyártási rendszer (WCM) szemléletű gyártás

Elvárások:

  • LOTO kizárási pontok ismerete és alkalmazása
  • Középfokú végzettség műszaki területen
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Hasonló gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend + esetenként hétvégi munkavégzés vállalása