Termelés támogató munkatárs (Kecskemét)

Kecskeméti munkavégzésre termelés támogató munkatársat keresünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk kecskeméti munkavégzésre keres Termelés támogató munkatársakat.

Feladatok:

  • betanított munka
  • a termelés zavartalan működésének támogatása
  • dokumentáció vezetés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • gyártásban szerzett tapasztalat
  • terhelhetőség, rugalmasság, precizitás
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszony, vagy egyszerűsített foglalkoztatás lehetősége (csúsztatott heti kifizetéssel)
  • 1800 Ft/óra + pótlék
  • 86 %-os közlekedési költségtérítés (közigazgatási határon kívül)
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamat – azonnali kezdés!

Kecskemét