Termelés tervező csoportvezető (Budapest)

Partnerünk egyedi igényeket kielégítve lift és felvonó tartozékok gyártásával foglalkozik.
A Nyíregyházi telephelyükre várjuk a leendő Termelés tervező csoportvezető jelentkezését.

Termelés tervező csoportvezető

Feladatok

  • Gyártástervező csapat vezetése
  • A csapatában dolgozó kollégák munkaidő beosztásának felügyelete, szabadságok tervezése
  • Rövid és hosszú távú gyárthatósági tervek készítésének felülvizsgálata
  • Riportok készítése a napi, heti, havi tervezési feladatok és terv teljesülés nyomonkövetésére
  • Vevők felé On Time Delivery biztosítása a szerződéses feltételeknek megfelelően
  • Vevői direkt kontakt/Elsőszámú kapcsolattartó a Vevők felé
  • Napi együttműködés a társosztályokkal
  • Új termék bevezetése esetén beszerzési és tervezési feladatok koordinálása
  • Késések és szállítási problémák jelzése a vevő irányába

Követelmények

  • minimum 5 év termeléstervezői tapasztalat, 2 év vezetői tapasztalat
  • angol nyelvtudás szóban és írásban
  • fizikális jelenlét a gyárban
  • Microsoft Excel tudás, függvényismeret
  • rugalmasság
  • terhelhetőség
  • jó kommunikációs és konfliktus kezelési készség

Amit kínálunk

  • Hosszú távú karrier egy multinacionális cégnél
  • Stabil és innovatív munkahely
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria juttatás

Munkavégzés helye

Nyíregyháza

Budapest