Termelés vezető (ásványvíz- és szeszesital gyártó cég) (Miskolc)

Cégünk munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Termelés vezető
 (ásványvíz- és szeszesital gyártó cég)

Feladatok

  • Termelési egységek irányítása, termeléshez szükséges alapanyag beszerzések koordinálása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, hatóságokkal és szervezetekkel, ipari és szakmai intézetekkel, partnerekkel
  • Aktív közreműködés az éves termelési terv kidolgozásában, minőségi célok kitűzésében, termelés tervezésben és alapanyag beszerzésben, termékfejlesztésben
  • Minőségirányítási rendszer működésének és fejlesztésének koordinációja
  • Aktív részvétel auditokban
  • Minőségügyi reklamációk kezelése

Elvárások

  • Felsőfokú élelmiszeripari végzettség
  • Élelmiszeriparban szerzett vezetői gyakorlat 3-5 év
  • Idegennyelv ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok

Jelentkezni fizetési igény megjelölésével lehet a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Miskolc