Termelésfejlesztési operátor (Veresegyház)

Termelésfejlesztési operátor

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Kéziszerszámok és azok használatának ismerete
  • Gépek és használatuk ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Ingyenes céges busz (Budapest - Pest megye)
  • Egyéb juttatások, műszakpótlékok
  • Hosszú távú munkalehetőség

Feladatok

  • A javító fejlesztések (gravitáció, ellensúly, rugóerő, csigarendszer stb. használatával) kidolgozása és megvalósítása
  • Az új gyártási sorok és területek kiépítésében való részvétel
  • Csővázas és alumínium egyedi megoldások és szeria gyártási szerkezetek összeszerelése
  • A folyamatok tervezésében és bevezetésében való aktív részvétel
  • A  munkavégzésre és a folyamatra vonatkozó a munka-, egészség- és környezetvédelmi előírások betartása

Munkavégzés helye

Veresegyház

Veresegyház