Termelési adminisztrátor (Műszakos) (Törökbálint)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Termelési adminisztrátor (Műszakos)

Feladatok

  • Javításra váró készletek könyvelése;
  • Kimutatások készítése a javításra váró készletekről;
  • MES és SAP rendszerben való adminisztráció;
  • A készlet folyamatos ellenőrzése, szükség esetén az alkatrészek blokkolása;
  • Szoros együttműködés a gyártástervezési csoporttal és a társterületekkel;
  • Leltározásban való aktív részvétel;
  • Selejtezés.

Elvárások

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel - képletek, függvények, táblázatkezelők);
  • Három műszakos munkarend vállalása (6/2 folyamatos);
  • Alapfokú angol nyelvtudás;
  • Jó kommunikációs képesség.

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér, kafetéria;
  • Teljesítménybónusz;
  • Kiemelkedő műszakpótlék;
  • Ingyenes vállalati buszjáratok biztosítása (Érd, Budapest, Tatabánya, Székesfehérvár);
  • Ingyenes egészségügyi szűrővizsgálatok;
  • Fejlődési lehetőség.

Előnyök

  • Érettségi;
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • SAP és/vagy MES rendszerek ismerete.

Munkavégzés helye

  • Törökbálint

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Törökbálint