Termelési anyaggazdálkodó (Székesfehérvár)

A hirdetés már lejárt!

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 51 gyártó üzemmel és 3 technológiai központtal rendelkezik. Magyarországi három közül a legnagyobb, 1600 fős gyártóüzeme a székesfehérvári Hanon Systems Hungary Kft. klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára immáron 30 éve. A nyitott pozíció oka, szülési szabadság lefedése.

Termelési anyaggazdálkodó

Főbb feladatok

  • Új termékek bevezetésében történő részvétel
  • Termelőanyagok beszállításának ütemezése és nyomon követése
  • A raktárkészletet folyamatos figyelemmel kísérése, optimalizálása, készlet csökkentési tervek készítése, megvalósítása, célok teljesítése
  • Készletgazdálkodási és ezzel összefüggő elemzési feladatok elvégzése
  • Beszállítókkal és termelőterületekkel való kapcsolattartás

Szakmai elvárások

  • 2 év határozott idejű szerződés vállalása
  • Műszaki vagy gazdasági főiskolán, vagy egyetemen szerzett diploma;
  • 2-3 éves logisztikai területen szerzett tapasztalat;
  • Windows környezet felhasználói ismerete;
  • ANGOL nyelv tárgyalási szintű ismerete

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Lendületes, dinamikus egyéniség, terhelhetőség;
  • Vállalatirányítási rendszer (QAD) ismerete.

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, látogasson el a Hanon Karrier Portálunkra, ahol jelentkezni tud az állásra.