Termelési anyagmozgató-Szombathely (Szombathely)

Cégcsoportunk szombathelyi munkavégzésre Termelési anyagmozgató munkatársakat keres!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk szombathelyi munkavégzésre Termelési anyagmozgató munkatársakat keres, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • anyagmozgatás kézi raklapemelővel
  • a gyártósor kiszolgálása
  • alapanyagok azonosítóval történő ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 8 általános végzettség
  • minimum 1 éves anyagmozgatásban szerzett tapasztalat (béka használati tapasztalat)
  • megbízhatóság, rugalmasság
  • precíz munkavégzés, önálló és csapatmunkára való képesség

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1474 Ft/óra + műszakpótlék (30%)
  • Cafeteria: nettó 10.000 Ft / hó
  • Teljesítmény bónusz (bruttó 40.000-80.000 Ft)
  • Fél éves prémium – jelenlét alapján
  • Utazási költségtérítés 100%-ban
  • Hosszú távú, bejelentett határozatlan idejű stabil munkaviszony
  • Előrelépési és folyamatos fejlődési lehetőség, különböző tréningek
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamat – azonnali kezdés
  • Kifejezetten kellemes, családias munka körülmények

Munkarend:

  • 3 műszakos munkavégzés- napi 8 óra

Munkabér

  • bruttó  1 474  Ft  / óra
Szombathely