Termelési gyakornok (Gyula)

Mind-Diák Szövetkezet

Az Airbus Helicopters Magyarország Kft. a leghatékonyabb helikopter megoldásokat nyújtja ügyfelei számára. Helikoptereik több, mint 150 országban elérhetőek. A cég termékcsaládja a forgószárnyú repülőgép-megoldások teljes spektrumát kínálja polgári, kormányzati, katonai és rendészeti felhasználásra.

Termelési gyakornok

Feladatok

  • Termelésvezető napi munkájának támogatása
  • Kimutatások, prezentációk készítése
  • Termelési hatékonysági projektek támogatása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő gépészmérnöki tanulmányok
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Haladó szintű Excel ismeretek
  • Heti minimum 2-3 nap vállalása
  • Minimum 1 év vállalása

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 8.00-16.20 közötti munkavégzés
  • Heti minimum 16 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1900 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás írásban és szóban

Munkavégzés helye

Gyula

Gyula