Termelési igazgató (Nyíregyháza)

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei, sikeresen működő konzervgyár csapatába keressük az új TERMELÉSI VEZETŐT.

Ha élelmiszeripar területén szereztél tapasztalatot, több, mint 100 főt foglalkoztató vállalatnál irányítottál embereket és szíved-lelked a minőségi munka, Téged keresünk!

Termelési igazgató

Feladatok

Milyen feladatok várnak Rád?

  • az üzem termelési, gyártási tervének előkészítése, prezentálása
  • a beszerzés, a termelés és a csomagolóüzem munkájának koordinálása, ellenőrzése, különös tekintettel a minőségügyi, higiéniai, munkaügyi előírásokra
  • a vezetők és egységek munkájának összehangolása
  • a felhasznált anyagok, energiafelhasználás nyomonkövetése, szükség esetén a termeléshez és csomagoláshoz szükséges anyagok beszerzése
  • a beszállítói kör folyamatos ellenőrzése, fejlesztése
  • éves és időszakos termelés munkaerőigényének meghatározása, továbbá a napi gyártási folyamat szervezése
  • biztosítani a munkavállalók megfelelő technológiai és minőségbiztosítási tudását
  • a dolgozói munkaköri leírások, oktatások, üzemorvosi vizsgálatok nyomonkövetése
  • ismerni, használni az alkalmazott gyártási technológiákat, specifikációkat, élelmiszer könyvi és IFS előírásokat
  • vezetői csapattal együttműködve koordinálni, ellenőriztetni a legyártott és a kiszállításra váró termékek csomagolását, raktározását, és szállításra előkészítését
  • elő- és utókalkulációk készítése a termelésről
  • felkészül a külső, és belső auditokra, és közreműködik az IFS, és egyéb tanúsítást végző szakemberekkel
  • reklamáció esetén közreműködik az ügyintézésben

Követelmények

Mire van szüksége a Termelési vezetőnek?

  • mindenképpen felsőfokú végzettségre élelmiszeripari területről
  • élelmiszeriparban, preferáltan zöldség-gyümölcs tartósításban szerzett releváns tapasztalatra
  • gyártásban szerzett vezetői tapasztalatra
  • jó szervező és probléma megoldó képességre
  • 100+ fős csapat irányításában szerzett tapasztalatra

Amit kínálunk

Milyen pluszokat és juttatásokat adnak az alapbéren felül?

  • céges autó, vagy a bejárás támogatása
  • év végi bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • családias légkör, támogató csapat

Munkavégzés helye

Nyíregyháza

Nyíregyháza