TERMELÉSI IGAZGATÓ (Veszprém megye)

A hirdetés már lejárt!

Válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

TERMELÉSI IGAZGATÓ

(16-1463)

pozícióba.

Feladatok

  • A termelésben dolgozó kb. 250 fő irányítása,
  • Termelés tervezése az értékesítési igényeknek megfelelően,
  • Ütemterv szerinti gyártás biztosítása,
  • Termelési folyamatok, technológiák fejlesztése,
  • A termeléshez kapcsolódó karbantartás irányítása.

Elvárások

  • Élelmiszeripari gyártócégnél, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés és juttatási csomag,
  • Céges autó,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség egy dinamikusan bővülő vállalatnál.

A munkavégzés helye

Nyugat-Magyarország (Budapestről bejárható).

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1463”-as referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán. HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

www.humanfield.hu