Termelési Igazgató (M1 mentén) (Komárom)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk NEM autóipari termékeket gyártó, stabil, hosszú távon gondolkodó és piacvezető termékeket gyártó vállalat.

Részükre keresünk felsővezetőt az alábbi pozícióba:

Termelési Igazgató (M1 mentén)

Feladatok

  • A teljes termelési terület stratégiai és operatív összefogása: a folyamatok fejlesztése (lean), az eredményesség növelése;
  • Több 100 fő munkájának összefogása a műszakvezetőkön keresztül;
  • Szoros együttműködés a gyárban dolgozó egyéb területekkel: logisztika, karbantartás, HR és pénzügy;
  • Budget készítés a területre vonatkozóan, a költségek folyamatos nyomon követése;
  • Új termék bevezetéseknél aktív részvétel;
  • Belső és külső auditok támogatása, azokon szintén részvétel;
  • A területen dolgozó kollégák fejlesztése, motiválása;
  • Teljesítményértékelések összefogása;
  • Biztonságos gyártás biztosítása, a gondolkodásmód fejlesztése;
  • Más gyárak hasonló pozícióiban lévő vezetőivel egyeztetések angol nyelven, a best practice-ek megvalósítása;
  • Riportolás a gyárigazgató részére.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Releváns felsővezetői, ill.
  • Autóipari VAGY dinamikus piaci környezetben szerzett gyártói tapasztalat;
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • A tapasztalatot és a tudást és lojalitást értékelő a bérezés; vállalati gépjárművel, bónusszal, cafeteriával.
  • A vállalat komoly tervekkel rendelkezett, ezeket meg is valósította és a jövőbeni tervek szintén komolyak és ezeket is szeretnék megvalósítani. Van jövőkép!
  • A piac stabil, a jövő folyamatosan változik, de mégis biztos.
  • Tulajdonosi szemlélettel rendelkező felsővezető kollégák.

Munkavégzés helye

  • Komárom

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát.
  • Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Komárom