Termelési karbantartó (Mosonmagyaróvár)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk a világ egyik leggyorsabb ütemben növekvő járműipari beszállítóinak egyike, amely rendszerszintű megoldásokat biztosít partnerei számára!

Több műszakos munkarendbe keressük azt a karbantartó kollégát aki szeretne egy dinamikusan fejlődő, fiatal motivált csapat részese lenni!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Termelési karbantartó

Feladatok

  • Rutin karbantartási tevékenységek elvégzése a karbantartási tervnek megfelelően
  • Hibakeresési feladatok elvézése a meghibásodott gépeken
  • Szükség esetén együttműködés a karbantartásra szerződött külső partnerekkel
  • Részvétel a karbantartási tervek elkészítésében
  • Karbantartási dokumentációk, feljegyzések naprakészen tartása
  • Tartalék alkatrész készlet szintjének és felhasználásának nyomon követése
  • Folyamatmérnökkel és karbantartó technikussal együttműködve termelékenység javító feladatok kivitelezése

Követelmények

  • Végzettség: középfokú műszaki végzettség
  • Villanyszerelő végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Megbízhatóság, pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Proaktív hozzáállás

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Betanulás tapasztalt kollégáktól
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hűségprémium
  • Karácsonyi bónusz
  • Albérlet támogatás vagy szálláslehetőség

Munkavégzés helye

Mosonmagyaróvár