Termelési kontroller (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Cégünk sülyesztékes kovácsolással foglalkozik gépjárműipar, vasút és agrár területek részére. Keresünk tapasztalattal rendelkező termelési kontroller kollégát, aki szaktudásával támogatja műszaki fejlesztéseinket és a szériagyártások zökkenőmentességét.

Termelési kontroller

Feladatok

  • szériában gyártott termékek utókalkulációjának elkészítése
  • új termékek esetén ajánlatot támogató költségkalkulációk készítése
  • aktív részvétel a termelési folyamatok fejlesztésében
  • heti/havi elemzések, kimutatások készítése a vezetőség részére
  • együttműködés a termelésvezetővel
  • időszakos projektmunkák vállalása

Elvárások

  • gazdasági, műszaki felsőfokú végzettség és üzemi tapasztalat
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • angol nyelv legalább alapfokú ismerete

Előnyök

  • szakmai tapasztalatok termelővállalatnál
  • önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • versenyképes munkabér
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest, Csepel

Pályázatát fizetési igény megadásával a Jelentkezem az állásra gombra kattintással küldje el.

Budapest