Termelési mérnök (öntödei horizontális technológia tapasztalattal) (Rétság)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi tulajdonban lévő, több magyarországi leányvállalattal is rendelkező és BŐVÜLŐ vállalat részére keresünk tapasztalt kollégát, az alábbi pozícióba:

Termelési mérnök (öntödei horizontális technológia tapasztalattal)

Feladatok

  • Új termelő eszközök telepítésében, és üzemelésének betanításában való aktív részvétel;
  • Projektek vezetése (pl. gépfelújítás, telepítés, LEAN);
  • Horizontális és vertikális öntőcellák működésének felügyelete;
  • Termelés támogatása;
  • Folyamatok optimalizálása, javítása;
  • Minőségirányítás támogatása műszaki szempontból;
  • Vevői selejtek hibaanalízise, javító, megelőző akciók indítása;
  • Új termékek fejlesztésében való aktív részvétel, különös tekintettel a szimulációk elkészítésére;
  • Folyamatfejlesztésben, termék tervezésben, próbákon és a javító intézkedéseken való részvétel;
  • Szerszám és egyéb alkatrész rajzok készítése;

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (mérnök);
  • 3-4 éves Horizontális öntési technológiában szerzett tapasztalat ;
  • Erős, aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt).

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőségek egy nemzetközi környezetben.
  • Állandó kihívások egy dinamikus, sikerorientált csapatban.

Munkavégzés helye

  • Rétság, Vác

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Rétság