Termelési minőségellenőr (Marcali)

A hirdetés már lejárt!

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a Sole-Mizo Zrt. csapatához.

Termelési minőségellenőr

A munkakör célja:

A termelés folyamatának ellenőrzése, a gyártás és a késztermék minőségének nyomonkövetése, ellenőrzése.

Feladataid lesznek:

  • CCP pontok napi ellenőrzése, erről naponta excel tábla készítése, eltérés esetén üzemigazgató értesítése
  • a lecsomagolt termékek cikkszámonkénti megfelelőségének ellenőrzése
  • lecsomagolt termékek szúrópróbaszerű zárásellenőrzése
  • napi gyártás során esetlegesen felmerülő problémák feltérképezése, kiküszöbölése
  • kiszállításra kerülő termékek csomagolásának ellenőrzése
  • sérült, hibás termékek kiválogatásának irányítása, abban való részvétel, NMF-n való dokumentálás
  • termék, illetve alapanyag, csomagoló-segéd - adalékanyag veszteségek feltérképezése, javaslattétel ezek csökkentésére
  • folyamatfejlesztések aktív részese, tevékenységi területét érintő szabályzatok kidolgozása, vagy abban való aktív részvétel.

Téged keresünk, ha

  • érettségivel és szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • minimum két év szakmai tapasztalatot szereztél
  • pontos, precíz munkavégzés jellemez
  • felhasználói szinten kezeled az Excelt

Előnyt jelent számodra, ha

  • középfokú angol nyelvtudással rendelkezel
  • élelmiszermérnök végzettség
  • élelmiszeriparban szerzett tapasztalat

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes jövedelem és juttatások

Munkavégzés helye:

Marcali

A Sole-Mizo Zrt. Magyarország egyik piacvezető tejipari vállalata. 1000 munkatársunk büszke arra, hogy olyan élelmiszerek megalkotásának lehet részese, amivel számtalan fogyasztónk számára biztosít egészséges, tápláló és finom ételeket, illetve italokat. A Sole-Mizo Zrt. a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.

Marcali