Termelési munkatárs (Tatabánya)

A Delego Consulting Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő-kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Termelési munkatárs
166

Feladatok

  • Gépek alapanyaggal való ellátása
  • Termeléshez használt gépek kezelése, működtetése
  • Gépek működésének felügyelete, ellenőrzése
  • Közvetlen felettes utasításainak betartása

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Jó állóképesség
  • Nehéz fizikai munkáról van szó, akár 25 kg-nál nehezebb zsákokat is tudni kell emelni
  • Erős testfelépítés, jó fizikum
  • Gondolkodj hosszú távon, ha felveszünk, mi így tervezünk Veled
  • Pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk

Műanyag granulátum gyártásával foglalkozó partnercégünk számára keressük legújabb munkatársunkat TATABÁNYAI munkavégzésre TERMELÉSI MUNKATÁRS pozícióba.

  • AZONNALI kezdés
  • Hosszú távú, bejelentett, teljes munkaidős jogviszony
  • FIx alapbér
  • Műszakpótlék: +30%
  • CAFETERIA: nettó 20.000 Ft, már a belépés napjától SZÉP kártyára
  • Jelenléti BÓNUSZ
  • Hónap dolgozója BÓNUSZ
  • Nyáron minden nap egy jégkrém, télen pedig meleg leves
  • Péntek, szombat és vasárnap dolgozó éjszakásoknak: leves + fő étel
  • 4 műszakos lehetőség
  • Szabad napokon VAN lehetőség túlórára
  • BEJÁRÁSTÁMOGATÁS-> 86 % tömegközlekedéssel 20 Ft/ km autó esetén
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye

Tatabánya

Tatabánya