Betanított termelési munkatárs (Tatabánya)

A Delego Consulting Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő-kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Betanított termelési munkatárs
166

Feladatok

  • Gépek alapanyaggal való ellátása
  • Termeléshez használt gépek kezelése, működtetése
  • Gépek működésének felügyelete, ellenőrzése
  • Közvetlen felettes utasításainak betartása

Elvárások

  • Több műszakos, megszakítás nélküli munkarend vállalása-> 12 órában (15 munkanap/hó)
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Végeztél már korábban nehéz fizikai munkát
  • Rendelkezz jó állóképességgel, erős fizikummal
  • Pontosan és precízen végezd a munkád

Amit kínálunk

Műanyag granulátum gyártásával foglalkozó partnercégünk számára keressük legújabb munkatársunkat TATABÁNYAI munkavégzésre BETANÍTOTT TERMELÉSI MUNKATÁRS pozícióba. MOST BÉREMELÉSSEL!

NE KÉSLEKEDJ, jelentkezz BÁTRAN!

KIEMELKEDŐ juttatás- AZONNALI kezdés

Megkereshető br. bércsomag

414.000 Ft – 600.000 Ft/hó + CAFETERIA

  • FIX alapbér – br. 360.000 Ft
  • CAFETERIA: nettó 20.000 Ft, már a belépés napjától SZÉP kártyára
  • Jelenléti BÓNUSZ, mely FOLYAMATOSAN EMELKEDIK!
  • HAVI, NEGYEDÉVES és ÉVES BÓNUSZ
  • Éves jelenléti BÓNUSZ
  • Hónap dolgozója BÓNUSZ
  • TÚLÓRÁZÁSI LEHETŐSÉG - pihenőnapokon
  • Tatabányáról és környékéről támogatjuk a bejárásodat-> 86 % tömegközlekedéssel vagy 20 Ft/ km autó esetén
  • HATÁROZATLAN IDEJŰ MUNKASZERZŐDÉS
  • 4 műszakos munkarend:
  • havi 15 munkanap -> 12 óra munka/nap
  • MINDEN MÁSODIK HÉTVÉGE SZABAD!
  • Nyáron minden nap egy jégkrém, télen pedig meleg leves
  • Péntek, szombat és vasárnap ÉJSZAKÁS műszakban dolgozó kollégáknak étkezési támogatás: leves + főétel valamint MINDEN munkatársnak nyári napokon egy jégkrém, téli napokon meleg leves biztosított.
  • Előrelépés lehetőség!

Tatabányáról és a környékről támogatjuk a bejárásodat:

86 % tömegközlekedéssel vagy 20 Ft/ km autó esetén

Munkavégzés helye

Tatabánya

Tatabánya