Termelési munkatárs – Anyagmozgató (Sóskút)

A hirdetés már lejárt!

Termelési munkatárs - Anyagmozgató

Feladatok

  • A termelő tevékenység folytatásához szükséges alap és segédanyagok területek közötti mozgatása a feldolgozást végző részlegek számára
  • A félkész vagy kész termékeket, valamint a „hulladék” elszállítása a kijelölt helyre
  • Üzemek közötti segédanyagok (irodaszertől a gyártási alapanyagokig) továbbítása
  • Munkalapok, kísérőcímkék dokumentálása

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Büntetlen előélet
  • Állóképesség
  • Előny, de nem feltétel: Raktározásban, vagy anyagmozgatásban szerzett tapasztalat, targonca vizsga, ADR vizsga

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható munkáltató
  • havi SZÉP kártya juttatás
  • munkába járási támogatás tömegközlekedéssel és autóval történő munkába járás esetén is
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Munkatárs ajánlási program: nettó 200.000 Ft
  • Jelenléti jutalom

Leírás

Megbízónk konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.

Munkavégzés helye

Sóskút

Sóskút