Termelési munkatárs- anyagmozgató munkatársat keresünk (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Termelési munkatárs- anyagmozgató munkatársat keresünk

Feladatok

  • A termelő tevékenység folytatásához szükséges alap és segédanyagok területek közötti mozgatása a feldolgozást végző részlegek számára
  • A félkész vagy kész termékeket, valamint a „hulladék” elszállítása a kijelölt helyre
  • Üzemek közötti segédanyagok (irodaszertől a gyártási alapanyagokig) továbbítása
  • Munkalapok, kísérőcímkék dokumentálása

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Büntetlen előélet
  • Állóképesség

Előnyök

  • Raktározásban, vagy anyagmozgatásban szerzett tapasztalat
  • Targonca vizsga
  • ADR vizsga

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható munkáltató
  • havi SZÉP kártya juttatás
  • munkába járási támogatás tömegközlekedéssel és autóval történő munkába járás esetén is
  • Ingyenes céges buszjáratok

Munkaidő:

  • többműszakos munkarend hétfőtől péntekig, 4 havi munkaidő-keretben

Leírás

Partnerünk ipari kerámiagyártással foglalkozó cégének megmunkáló üzemébe munkatársat keresünk az alábbi munkakörökbe:

Termelési munkatárs - Anyagmozgató

Elsősorban olyan munkavállalók jelentkezését várjuk, akik a fenti elvárásoknak megfelelnek. Munkavállalóikat határozatlan idejű jogviszony keretében foglalkoztatják 3 hónapos próbaidővel. Pályakezdők, pályamódosítók jelentkezését is várják.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest