Termelési operátor - (Szabászati területen) (Szolnok)

A Delego Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Termelési operátor - (Szabászati területen)
88

Feladatok

  • Gyártási alapanyag be- és előkészítése (nyers marhabőr)

  • Átvizsgálási feladatok elvégzése

  • Alapanyagon a hibák jelölése krétával

  • Présgépek (automata) előkészítése a szabászati munkára

  • Alapanyagon a formák („szabászkések”) elhelyezése kézi erővel (2-6 kg) -> olyan mintha puzzelel játszanál

  • Présgépek indítása, működésük felügyelete

  • Leszabott termékek összegyűjtése, kötegelése és továbbítása a minőségellenőrzésre

Elvárások

  • Alapfokú iskolai végzettség

  • Kézügyesség

  • Kitűnő látás, térlátás és színlátás - elengedhetetlen a munkakör betöltéséhez!

  • Monotónia-tűrés

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Kiváló fizikai erőnlét: jó állóképesség és magas terhelhetőség

  • Több műszakos munkarend vállalása

  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk

Kipróbálnád magad menő autók világában? Dolgoznál szabászati területen vagy szívesen kezelnéd a legkorszerűbb gépeket?

Miért érdemes csatlakoznod?

  Hiszen egy olyan stabil hátterű és biztos jövőképpel rendelkező céghez van most lehetőséged csatlakozni, ahol folyamatos szakmai fejlődés vár!

JELENTKEZZ és kezdjük meg együtt a közös munkát Partnerünkkel!

INGYENES céges járat- 2 vagy 3 műszak- KÖNNYŰ fizikai munka

Hölgyek és Urak, tapasztalattal rendelkezők és pályakezdők jelentkezését IS várjuk!

Biztosítjuk számodra:

  • GARANTÁLT, KISZÁMÍTHATÓ JÖVEDELEM

  • ALAPBÉREN felüli EXTRA juttatások:

  • EMELT teljesítménybónusz – br. 25.000 Ft/hó - MÁR a próbaidő alatt IS!

  • NEGYEDÉVES bónusz - br. 15.000 Ft/negyedév

  • CAFETERIA - nt. 5000 Ft/hó MÁR az első 3 hónapban!

  • 3. hónaptól: CAFETERIA - nt. 9400 Ft/hó

  • Karácsonyi bónusz - már fél éves munkaviszony esetén is

  • UTAZÁSTÁMOGATÁS:

  • HELYI bérlet 100%-os TÉRÍTÉSE

  • INGYENES céges buszjáratok (településlista a hirdetés alján olvasható)

  • VÁLASZTHATÓ MŰSZAKREND - 2 vagy 3 műszak között

  • CSUPÁN napi 8 órás munkavégzés - FIZETETT munkaközi szünetekkel

  • LEHETŐSÉG túlórára, hogy JOBBAN kereshess

  • Szabad HÉTVÉGÉK - kiszámítható munkarend

  • Stabil biztos háttér – HOSSZÚ TÁVON

  • Teljeskörű szakmai és fejlődési támogatás

  • Fiatalos, lendületes csapat

25 év alatti kollégák a SZJA kedvezménnyel TOVÁBB NÖVELIK keresetüket! Tapasztalattól függetlenül VÁRJUK a JELENTKEZÉSED!

Az INGYENES céges buszjáratok a következő településekről érhetők el:

Abádszalók, Abony, Bagimajor, Bánhalma, Cibakháza, Fegyvernek, Jászkarajenő, Jánoshida, Jászladány, Karcag, Kenderes, Kengyel, Kétpó, Kisújszállás, Kőtelek, Kunhegyes, Kuncsorba, Lakitelek, Martfű, Mezőtúr, Nagykörű, Rákóczifalva, Rákócziújfalu, Surjány, Szajol, Szandaszőlős, Tápiógyörgye, Tápiószele, Tiszaalpár, Tiszabög, Tiszaföldvár, Tiszajenő, Tiszakécske, Tószeg, Törökszentmiklós, Túrkeve, Újszilvás, Vezseny,

Munkavégzés helye

Szolnok

Szolnok