Termelési operátor (Tatabánya) (Tatabánya)

Termelési operátor

Feladatok:

  • alapvetően könnyű fizikai munka tiszta, igényes munkakörnyezetben
  • termékek minőségi megfelelőségének ellenőrzése
  • gyártási folyamatok végig kísérése
  • félkész és késztermékek ellenőrzése
  • termelő gépek alapanyaggal való feltöltése
  • folyamatokhoz tartozó adminisztrációs feladatok precíz elvégzése
  • 5+2-es, 3 műszakos munkarend, túlóra vállalással

Elvárások:

  • nemdohányzó gyár vagyunk - nem probléma, ha valaki dohányzik, de nincs dohányzásra kijelölt helyünk, nem lehet munkaidőben dohányozni
  • műköröm, körömlakk viselése tilos
  • klasszikusnak nevezhető munkaruhánk (piké póló, munkavédelmi nadrág, acélbetétes munkacipő) kötelező hajháló viseléssel egészül ki
  • természetesen a személyes higiénia elvárás
  • belépés feltétele a sikeres orvosi alkalmassági vizsgálat
  • monotonitástűrés

Munkavégzés helye

Tatabánya

Tatabánya