Termelési – présüzemi operátor munkatársat keresünk (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Termelési – présüzemi operátor munkatársat keresünk

Feladatok

  • Préselt, vagy fröccsöntött nyers kartus kerámiák izzításra való előkészítése, mennyiség és minőség szerinti válogatása, tokokba történő előkészítése
  • Vizuális ellenőrzés, sajtolási hibák szűrése, selejt leválogatása a meghatározott minőségi kritériumoknak megfelelően
  • Eltérések, rendellenességek jelentése a műszakvezetés felé
  • Munkalapok, kísérőcímkék dokumentálása

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Büntetlen előélet
  • Alapvető matematikai műveltek magabiztos ismerete
  • Monotonitástűrés, állóképesség

Előnyök

  • Termelésben szerzett hasonló tapasztalat

Amit kínálunk

  • Jelenléti jutalom
  • Teljesítmény jutalom
  • Munkába járás támogatása (100% bérlettámogatás vagy céges buszjáratok)
  • Munkatárs ajánlási program: nettó 200.000 Ft
  • Cafeteria
  • Hosszútávú, stabil bejelentett állás
  • A betanulást és a napi munkát műszakvezetők és gyártásközi ellenőrök segítik minden műszakban

Munkaidő:

  • Többműszakos munkarend hétfőtől péntekig, 4 havi munkaidőkeretben
  • Jelenleg 3 műszakban: délelőtt: 06:00 -14:00, délután: 14:00 - 22:00, éjszaka 22:00- 06:00 heti váltásban
  • Napi 7,5 órás részmunkaidőben

Leírás

Partnerünk cége a világ egyik legnagyobb, magyar tulajdonban lévő, exportra gyártó ipari kerámiát előállító cége. Munkavállalóik hosszú távra tervezhetnek, modern környezetben, stabil fizetésért.

Sóskúti Ipari Parkban található gyáruk présüzemi gyáregységébe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Termelési munkatárs - présüzemi operátor

Elsősorban olyan munkavállalók jelentkezését várjuk, akik a lenti elvárásoknak megfelelnek. Munkavállalóikat határozatlan idejű jogviszony keretében foglalkoztatják 3 hónapos próbaidővel. Pályakezdők, pályamódosítók, és GYES-ről visszatérő anyukák jelentkezését is várják. A feladatok könnyen elsajátíthatók, betanulást műszakvezetők és gyártásközi ellenőrök is segítik.

Munkavégzés helye

Budapest, Sóskút

Budapest