Termelési területvezető (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Európai kultúrával rendelkező gyártó vállalathoz keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Termelési területvezető

Feladatok

  • Termelési terület vezetése, hatékony szakmai irányítása;
  • Termelési létszám tervezése és szervezése a termelési tervnek megfelelően;
  • Termelés folyamatosságának fenntartása;
  • Műszakvezetők irányítása és fejlesztése;
  • Ütemterv szerinti és a minőségi előírásoknak megfelelő gyártás biztosítása;
  • Gyártási folyamat mérése mutatószámok alapján, javító intézkedési javaslatok előkészítése;
  • Aktív közreműködés a részleghez tartozó folyamatokat és termékeket érintő technológiai, termelékenységi és hatékonysági projektekben;
  • Külsős munkavállalókkal való kapcsolattartás.

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Min. 3 év termelésben szerzett vezetői tapasztalat;
  • Munkavállalók vezetésében szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása
  • Motiváló bérezés
  • Támogató környezet

Munkavégzés helye

  • Tatabánya, Nyergesújfalu

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát.
  • Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya