Termelési vezető (16-2863) (Vas vármegye)

A hirdetés már lejárt!

Termelési vezető (16-2863)

Prémium termékeket gyártó nemzetközi partnerünk számára keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Termelési és karbantartási folyamatok szervezése, felügyelete,
  • Többszáz fős termelési egység szakmai vezetése,
  • A gyártás optimális működésének fenntartása,
  • Termelési tervek megvalósítása,
  • Új termékek gyártásba való bevezetése, kapacitás tervezése,
  • Projektek felügyelete és nyomon követése,
  • Költségvetési tervek meghatározása.

Elvárások

  • Több év termelési vezetőként szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban is,
  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök).

Amit kínálunk

  • Nagy ütemben fejlődő, stabil, nemzetközi vállalat,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Értéket teremtő, kihívásokkal teli munkalehetőség,
  • Modern, támogató környezet és jó hangulatú csapat.

A munkavégzés helye

Vas vármegye