Termelési vezető (Győr) (Győr)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Termelési vezető (Győr)

Feladatok

  • A termelési terület teljes körű irányítása és a hozzá kapcsolódó stratégiai és operatív feladatok kialakítása és vezetése;
  • A Vevő által előírt minőségű termékek gyártásának terv szerinti irányítása és felügyelete, az optimális költséghatékonyság elérése mellett;
  • Az üzemekre vonatkozó technológiai előírások betartása és betartatása, folyamatos fejlesztése, belső selejt minimalizálása, a termelési eszközök optimális kihasználtságának biztosítása;
  • A termeléstervezés támogatása és javaslatok kidolgozása a hatékonysági szempontból optimális termelési terv sorrendjének meghatározásához;
  • Felügyeli és betartatja az Mt. szerinti szabadság és munkaidő beosztások elkészítését, és kiadását;
  • Felel valamennyi termelő berendezés gépgyártó által előírt szakszerű üzemeltetéséért, a váratlan meghibásodások javíttatásáért, valamint a karbantartás által kiadott megelőző karbantartási tervek szakszerű elvégzéséért, a gépek megfelelő tisztán tartásáért (a TPM folyamatért);
  • Biztosítja az üzemek optimális hatékonysági és termelékenységi szintjét (üzemeltetési költségszint-rendelkezésre állás);
  • Biztosítja az erőforrások optimális kihasználását;
  • A hatékonyság és a termelékenység növelése és selejt csökkentése érdekében projekteket indít, koordinál és felügyel;
  • A külső selejt-csökkentő projekteket teljes körűen támogatja;
  • Hatékonyan részt vesz az új termékek fejlesztésében, ill. a termelést érintő beruházási projektekben;
  • Teljes körűen támogatja a belső és külső auditokat, koordinálja a meghatározott intézkedések határidőre történő elvégzését.

Elvárások

  • Műszaki (gépészmérnök/gépgyártó mérnök/anyagmérnök) végzettség;
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás;
  • Termelési vezetőként gyártó/termelő cégnél szerzett minimum 5 éves tapasztalat;
  • Agilis, proaktív személyiség;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Határozott fellépés.

Amit kínálunk

  • Biztos, stabil munkahely;
  • Színes, kihívásokkal teli feladatok;
  • Támogató vezetőség;
  • Versenyképes bérezés és céges autó;
  • Ösztönzési rendszer (éves bónusz, cafeteria).

Előnyök

  • Kohómérnöki diploma.

Munkavégzés helye

  • Győr

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Győr