Termelési vezető (Műanyag fröccsöntés) ZJ (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Termelési vezető (Műanyag fröccsöntés) ZJ

Feladatok:

  • Az irányítása alá tartozó terület operatív működésének irányítása;
  • Éves költségcélok betar(ta)tása;
  • A termelési kapacitások fejlesztése, optimalizálása (költséghatékonyság, rugalmasság, termelékenység);
  • A technológiai folyamatok, irányítása, optimalizálása;
  • Új technológiák, termelési eljárások bevezetésének támogatása, koordinálása (automatizálás, robotosítás, digitalizáció);
  • A termelési átfutási idők, a termékenkénti önköltség, szérianagyság optimalizálása;
  • Beruházások tervezésében, lebonyolításában való közreműködés, műszaki véleményezés;
  • A minőségmenedzsment által kitűzött célok megvalósításának támogatása, minőségi reklamációk kivizsgálásának felügyelete, a termelési selejt mennyiségének csökkentése;

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki, műanyagipari végzettség;
  • 5-8 év releváns tapasztalat (Production Area Manager, Produktionsleiter, termelési vezető, üzemvezető, műanyagüzem vezető, teamleader, groupleader, részlegvezető, csoportvezető) multinacionális, ipari környezetben;
  • Műanyag feldolgozás (MŰANYAG FRÖCCSÖNTÉS / INJECTION MOULDING / KUNSTSTOFF-SPRITZGUSS) terén szerzett több éves szakmai tapasztalat;
  • Vezetői tapasztalat (20-50 fő);
  • Aktív NÉMET nyelvtudás;
  • Kaizen, LEAN ismeretek;
  • Rendszerszemlélet, fejlett kommunikációs készség.

Munkavégzés helye: Budapest/ M0 Dél

Budapest