TERMELÉSIRÁNYÍTÓ (Kistarcsa)

Dinamikusan fejlődő hazai állatgyógyászati cég tabletta gyógyszergyártó üzemegységébe

TERMELÉSIRÁNYÍTÓ

munkatársat keres

Főbb feladatok

  • A Tabletta csomagoló részleg munkájának szervezése, irányítása
  • Gépkezelők és csomagolók napi munkájának irányítása és ellenőrzése
  • A részleg munkájával kapcsolatos dokumentációk, előírások készítése és napra készen tartása
  • Gyártási lapok kiadása és ellenőrzése
  • A csomagolási folyamatok optimalizálása
  • A részleg GMP követelmények szerinti működtetése és felügyelete
  • Hatósági inspekciókon és külső auditokon való részvétel
  • Kapcsolattartás a társegységekkel

Elvárások

Végzettség / Szakmai gyakorlat terén:

  • Felsőfokú releváns végzettség (pl. gyógyszerész, vegyészmérnök, okleveles vegyész);
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • Gyógyszeripari, vegyipari vagy élelmiszer-ipari gyakorlat;

Kompetenciák, munkamód tekintetében:

  • MS Office programok magabiztos felhasználói szintű ismerete;
  • Magas szintű szakmai ismeretek elméletben és gyakorlatban;
  • Lojalitás, megbízhatóság, terhelhetőség;
  • Jó problémamegoldó, döntéshozatali és kommunikációs készség;
  • Segítőkész, rugalmas, nyitott hozzáállás a napi problémákhoz;
  • Önállóság és precizitás.

Előnyök

  • GMP környezetben szerzett tapasztalat;
  • Gyógyszeripari csomagolási tapasztalat;
  • Csomagolástechnológus végzettség;
  • Vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kihívások a mindennapokban
  • Versenyképes alapbér és egyéb juttatások
  • Folyamatos fejlesztésekkel igyekszünk komfortosabbá tenni a munkakörülményeket
  • Hozzájárulunk a munkába járási költségekhez
  • Hosszútávú munka- és fejlődési lehetőséget biztosítunk, hiszen Vállalatunk egy biztos alapokon álló, a folyamatos fejlődés és innováció mellett elkötelezett magyar tulajdonú Vállalat

MUNKAIDŐ:

  • teljes munkaidő (heti 40 óra)

Munkavégzés helye

  • Kistarcsa

  • Amennyiben szívesen csatlakozna csapatunkhoz, várjuk fizetési igénnyel megjelölt fényképes önéletrajzát. Motivációs levelét is örömmel olvassuk 😊
Kistarcsa