Termeléstámogató gyakornok (Veresegyház)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A GE Power részeként a GE Power Supply Chain különálló üzletága egy olyan globális gyárközpontot működtet Magyarországon, mely a világ minden tájára szállít erőművi megoldásokat, többek között gázturbinák karbantartásakor szükséges alkatrészeket, vagy mini-erőműveket.

Termeléstámogató gyakornok

Feladatok

  • CorelDRAW programban létrehozni Aero gázturbinás erőmű fényképes csomagolási listáját
  • Alkatrészek fényképezése és a képek szerkesztése, feltöltése rendszerbe
  • CorelDRAW programban fényképes csomagolási lista elkészítése

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office használat
  • Érdeklődés fényképezés iránt
  • Nyitottság CorelDRAW program aktív használatára

Munkaidő

  • Heti minimum 25 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Ingyenes céges buszjárat Veresegyházra vagy utazási költségtérítés (nettó 30 Ft/km üzemanyagtámogatás)
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Részben otthoni munkavégzésre lehetőség
  • Hosszú távú diákmunka
  • Bruttó 2100 Ft / óra diákbér
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

Előnyök

  • Adminisztrációs tapasztalat
  • Erős Access tudás
  • Műszaki tanulmányok

Munkavégzés helye

Veresegyház

Veresegyház