Termeléstámogató kínai-magyar nyelvtudással (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Termeléstámogató kínai-magyar nyelvtudással

Feladatok

  • A termelési csapat mindennapi munkájának támogatása annak érdekében, hogy hatékonyan elindulhasson a termelés egy világszínvonalú gyártó létesítményben a megújuló energiaiparban.
  • Képzési anyagok és dokumentumok szervezése és kezelése.
  • Képzési programok és hatékonyságuk követése és rögzítése, visszajelzés adása a termelési csapatnak és a képzési rendszer javítása érdekében.
  • Kapcsolattartás más osztályokkal, követve a követelményekben bekövetkező változásokat és tapasztalatok megosztása.
  • Kapcsolattartás a termelésben dolgozó kollégákkal és visszajelzések gyűjtése tőlük.
  • A képzési terv fejlesztése és végrehajtása a termelésben dolgozók számára a termelési csapattal való együttműködésben.

Követelmények

  • Egyetemi diploma vagy annál magasabb végzettség.
  • Kommunikációs szintű angol és kínai nyelvtudás, anyanyelvi szintű magyar tudás.
  • Jó együttműködési és kommunikációs készség, különösen a kultúrák közötti kommunikáció terén.
  • Rendszerben való gondolkodás, határozottság és empátia.

Előny:

  • Autóipari tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőségek;
  • Nemzetközi munkakörnyezet, ahol a csapatmunka elsődleges fontosságú;
  • Hosszú távú foglalkoztatási lehetőség.

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen