Termeléstámogató mérnök (Nagykőrös)

A Delego Consulting Kft Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük töltsd ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldje el részünkre fényképes önéletrajzát.

Termeléstámogató mérnök
140

Feladatok

  • Projektek, fejlesztések tervezése, kivitelezése, monitorozása
  • Oktatási anyagok, segédletek kidolgozása, azok napra készen tartása
  • Szakmai képzések szervezése, megtartása
  • Gyártási specifikációk készítése, napra készen tartása
  • Gyártási próbák koordinálása
  • Állásidő elemzés, selejt elemzés - okok feltárása, fejlesztési javaslatok megtétele a vezetőség felé
  • Gyakran előforduló/visszatérő hibák okainak feltárása, fejlesztési javaslatok megtétele a vezetőség felé
  • Kritikus alkatrészek állapotának, élettartamának figyelemmel kísérése, ellenőrzések, javítások, rendelések koordinálása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Együttműködés a karbantartással, és más osztályokkal
  • Szárító kemencék működésének folyamatos ellenőrzése
  • Szerszámok karbantartásához kapcsolódó technikák / technológiák működtetése, fejlesztése

Elvárások

  • Minimum Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • AutoCAD használata
  • Magabiztos MS Office használat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Sorozatgyártásban szerzett tapasztalat előny
  • Hasonló munkaterületen szerzett szakami tapasztalat

Amit kínálunk

Stabil hátterű konzervdobozokat gyártó partner cégünk részére munkatársat keresünk TERMELÉSTÁMOGATÓ MÉRNÖK pozícióba

  • FIX alapbér
  • Éves BÓNUSZ (teljesítmény alapján)
  • CAFETÉRIA
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Sportolási támogatás
  • RUGALMAS munkavégzés
  • SZABAD hétvégék
  • BARÁTI légkör, emberközpontú vezetőség
  • Fejlődési és előre lépési lehetőség
  • Munkavégzés helye: Nagykőrös

Munkavégzés helye

Nagykőrös

Nagykőrös